درباره کولرگازی و اسپلیت گری

شرکت گری (GREE) که از معتبرترین برندهای تولید کننده کولرگازی و اسپلیت می باشد، در سال های اخیر با بهره گیری از تخصص و فناوری های روز دنیا به شرکتی چندملیتی تبدیل شده و با تولید بیش از 27 میلیون دستگاه تهویه مطبوع خانگی و 2 میلیون دستگاه تهویه مطبوع تجاری در سال، جایگاه ویژه ای بین مصرف کنندگان کولرگازی و اسپلیت در جهان پیدا کرده است.


استراتژی گری

کولرهای گازی و اسپلیت های گری (GREE) که اصالتا دارای برند چینی می باشند با طراحی زیبا، ساختار قدرتمند، تنوع در مدل و ظرفیت های مختلف و البته شبکه خدمات پس از فروش و گارانتی مطلوب شرکت نیا، از پرفروش ترین برندهای کولرگازی در ایران می باشند.


ویژگی های اسپلیت های گری مدل مدل Q2 MATIC H30H1 :

نظافت خودکار

عملکرد خودکار

یخ زدایی هوشمند

طراحی کوچک و اشغال فضای کم

نمایشگر ساعت

حالت خواب راحت

جلوگیری از پرتاب هوای سرد در حالت گرمایش

تایمر 24 ساعته

دکمه توربو

عیب یابی خودکار

روشن شدن مجدد به طور خودکار


درباره اسپلیت و کولر گازی دیواری گری :

اسپلیت و کولر های گازی گری Gree از معتبرترین و قدیمی ترین برند های ساخت چین در بازار کولرهای گازی می باشد. 


محصولات تهویه مطبوع با برند گری در چهار کشور چین، برزیل، پاکستان و ویتنام تولید شده و این کمپانی با تولید سالانه 27 میلیون دستگاه تهویه مطبوع خانگی یکی از بزرگترین کمپانی ها در این زمینه می باشد. 


تنوع محصولات تهویه مطبوع گری شامل مدلهای اینورتر آی-متیک و ای-متیک، و مدلهای آ-متیک، کیو-متیک،کیو2 متیک، سی-متیک، یو-متیک، دی متیک و جی متیک در رده کولر های دیواری بوده و مدلهای پنجره ای توربو و ایستاده تاور را شامل می شود.
  مشاور فروش:09175956588  پناهی     

  آدرس:شعبه1-چهارراه هوابرد به سمت چهارراه سرباز,بعد از ساختمان بهزیستی,ساختمان نبش کوچه, طبقه 2 واحد 4

     شعبه2-بلوار صنایع,بعد از شهرک آرین به سمت گلستان,روبه رو شیمی گیاه بعد از کوچه 28 دکتر حسابی نبش کوچه 28/1

 شماره ثابت خدمات     07138380677


دفتر فروش و خرید کولرگازی اسپلیت در شیراز

• ,  ,های ,گری ,اسپلیت ,مطبوع ,تهویه مطبوع ,و اسپلیت ,خودکار • ,میلیون دستگاه ,دستگاه تهویه ,میلیون دستگاه تهویه ,دستگاه تهویه مطبوع ,محصولات تهویه مطبوع ,تهویه مطبوع خانگی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

خريد اينترنتي, ovdn hdkvjkjd adicflexdo مستر جستجو لینکرام Richard پرتال دانشجوفا مطالب اینترنتی موتور سیکلت و اسکوتر توربين دندانپزشکي sabtava